Ana Karakter Alımı İçin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Ana Karakter Alımı İçin

Mesaj tarafından Aqua Walker Bir Çarş. Şub. 24, 2010 8:36 pm

İlk olarak her başvuranı kabul etmeyeceğiz Very Happy Kesinlikle kapsamlı ve güzel bir rp ile bizi etkilemeniz gerekiyor..Bu nedenle başvuru yapmadan önce kesinlikle bunu yapabileceğinize emin olmanızı rica ediyoruz..

İstediğiniz Karakterin Adı:
Örnek rp:

Alınan Karakterler;
Allen Walker
Kanda Yuu

Henüz yok...

Başvurularınızı bu başlığa yapmanız rica edilir..

En son Aqua Walker tarafından Paz Şub. 28, 2010 10:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aqua Walker
Noah
Noah

Kullanıcı profilini gör http://blackorder-rpg.nightforum.net

Geri: Ana Karakter Alımı İçin

Mesaj tarafından Allen Walker Bir Perş. Şub. 25, 2010 11:55 am

İstediğim Karakter :Allen Walker
Örnek Rp:
Bilmeden gezindiğim ve ne kadar yaşlı olduğunu bilmediğim bu soğuk sokaklarda yitip giden hayatları merak etmeye başlıyorum.Kaç hayat burada soldu ve kaçı doğdu çok merak ediyorum.Bu buram buram lanet kokan sokak kimlere ev sahipliği yaptı?Köşedeki mezarlığı görmezden gelmeye çalışıyorum ancak orada beni çeken birşeyler var.O mezarlıktaki karanlık anılar beni oraya gitmeye sevkediyor.Orda yatan binlerce insan ruhunun nasıl hayatlar geçirdiği gerçekten merak ettiğim konulardan birisi.Ancak oraya gitmeyeceğim.Oraya gitmek yerine hızlıca yere çökerek oturuyorum ve elimle başımı tutuyorum.Düşünceler balonu tarafından yutulmuşken ufak bir kızın "Anne!" sesi kendime gelmeme neden oluyor.Yaslandığım duvarın üstündeki camdan dışarı ışık vuruyor.Başımı kaldırarak yavaşça camdan içeri bakıyorum.Bir anne,baba ve ufak bir çocuk...

Annesi "Tamam tamam bu kadar telaş yapma yemek hazır Leiya-Chan" diyor sevgiyle kızına gülümseyerek.Elindeki hindiyi masanın üzerine bırakıyor.Kız sanki çok açmış ve önüne bir ziyafet sofrası düşmüşçesine sevinçten zıplamaya başlıyor.Babası ise işten yeni gelmiş.Başındaki fotr şapkayı çıkararak askılığa asıyor.Paltosunu ise odasında çıkarmaya karar veriyor.Çok yorulmuş olmalı.Zira saatin ortalama 8-9 olduğu düşünülürse bu hiçte yanlış bir kanaat değil gibi geliyor...Ne kadarda hoş bir aile...Bazen gördüğüm aileleri kıskanıyorum.Bir annemin olamaması elbette benide etkiliyor...Sonuçta hangi çocuk ailesiz sağlıklı bir şekilde büyüyebilir ki?Ancak pekte takmamak gerekiyor...Beni seven arkadaşlarım olduğu sürece şu an baktığım aileden daha fazlasına sahibim.Onların her birinin gülümsemesi benim kalbimde dünyanın en büyük hazinesini oluşturuyor.Lavi,Kanda,Lenalee ve diğerleri...Onlar benim sonsuz ailem!Yinede...Belki bir ailem olsa bu kadarda herşeye dikkat etmezdim diye düşünüyorum.Başımı o pencereden alarak yürümeye başlıyorum.Ah!Şimdi hatırladım...Bugün yılbaşıydı...Bende neden o evdeki kadın hindi yaptı diye düşünüyordum.Ahh ahh...Bir yılbaşı günü yalnız başıma bu sokaklarda yürüyorum...Belkide...Birden koşmaya başlıyorum.Black Order'a gitmeliyim!Beni yılbaşı günü için bekliyor olmalılar...Nasılda unutabildim bunu!Lenalee-Chan bensiz birşeye başlamaz.

Koşarak 1-2 saat gibi bir sürede Black Order'A dönüyorum.İçeri girdiğimde etraf sakin...Süslemeler var ancak kimse yok...Salona girdiğimde ise Lenalee'nin orada olduğunu görüyorum."Umarım bekletmedim" diyerek ona gülümsüyorum.Bana kızgın bir yüz ifadesiyle bakarak "Odana dön Allen!" diyor.Orada kalakalıyorum.Neden beni tersledi ki?Kırılmış bir yüz ifadesiyle arkamı dönüyorum ve Lenalee'nin neden bana böyle davrandığını merak etmeye başlıyorum.O beni terslediğinden beri bir ruh gibi oldum...Ne yapmalıyım?Belkide geç kaldığım için kızdı...Bunun nedenini sormak için kapıyı çalarak Lavi'nin odasına giriyorum."Şey...Lavi...Ordamısın?" Onun yatağında arkası dönük oturduğunu görüyorum.Bana önünü bile dönmeden bağırıyor."Allen odana dön!" Neden herkes beni yanında istemiyor...Neden beni tersliyorlar...Kanda'nın yanına girmeye gerek bile duymuyorum çünkü o beni hep tersler...Odama dönüyorum.Yüzümdeki ifade iyice kırgınlaştı...Kapıya geldiğimde kapının tokmağını tutuyorum...Gözlerimden yaşlar boşalmaya başlıyor...Bir erkek olmama rağmen bu kadar kolay ağlayabilmem benim zayıflığımı gösterir değil mi?Ancak...Buraya geldiğimden beri sonunda benimde arkadaşlarım oldu dediğim kişiler beni tersleyince...Dayanamıyorum...Ağlayarak içeri giriyorum.Birden "Pat!" şeklinde gelen sesle kapıya yapışmam bir oluyor.Huh?Ha?N'oluyor?Lenalee!Lavi!Hatta tüm Black Order ekibi burada ne arıyor!?"S-s-s-s-sen!?" Herkes bana gülümseyerek "İyiki doğdun Allen-Chan" diyor!?Neeee!?Bugün benim doğum günüm müydü?Neden ben hatırlamıyorum!?...

Hiç doğum günü kutlamadım ki...Gözlerimden yaşlar boşalmaya devam ediyor...Gözlerimi silmeye çalışıyorum ancak bunlar birazda mutluluk yaşları...Lenalee ve Lavi gelerek bana sarılıyor.Arkadaşlarımın yanımda olduğunu ve doğumgünümü,benim bile bilmediğim doğum günümü hatırladıklarını bilmek gerçekten çok güzeldi...Hatta Kanda bile kendini zorlayarak korkunç bir gülümseme çıkarsada gülümsemeye çalışıyordu...Kanda...Kendini bu kadar zorlamamalı...Birden göz yaşlarım yerini gülümsemeye bırakıyordu.Şaşkınlıkla karışık birazda saf gibi görünmeme neden olan gülümsememle onlara dönüyordum."Yani şimdi sizin beni tersleme sebebiniz bu muydu?" Lenalee bana geldi ve gülümseyerek "Elbette Allen-Chan.Ben seni tersleyince çok ağladım" diyerek yanaklarımı sıkmaya başladı."A-acıyor Lenalee" dememe kalmadan Kanda katanasının kınını Lenalee'nin eline indirdi.Lenalee'nin acıyla elini çekmesi bir oldu.Kanda bile farklı giyinmişti.Çok büyük değişiklik.Yüzü kızararak bana masayı gösterdi.Yok artık!Odamın içine doğum günü partisi kurmuşlar.Odam bu kadar genişmiydi demekten kendimi alamıyorum.

Yemekler çok güzel görünüyor.Herkese gülümseyerek "Çok teşekkür ederim.Daha önce hiç doğum günü kutlamamıştım " diyorum.Herkes sanki sevimli bir kedi yavrusu görmüş gibi "Allen-Chan" diyorlar.Ha? demek istiyorum ancak demeden yemeklere dalıyorum.Ahh~ Yolda yürümek karnımı acıktırmış...Tüm yemekleri kısa sürede bitiriyorum.Herkes sanki bir yaratıkmışım gibi bakıyor ama gerçekten çok yemişim...Herkes eğleniyor ve içiyor...Bende biraz içsem sorun olmaz herhalde..Bir bardak birayı fondip yapıyorum.Ha?Sanırım...Uyuyakaldım.Çünkü şimdi uyandığımda saat sabah 6!
Allen Walker
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Aqua Walker Bir Perş. Şub. 25, 2010 6:17 pm

Kabul edilmiştir.. Allen Walker nikiyle giriş yapabilirsin ancak en yakın zamanda eklenecek kurguya göz atmanı tavsiye ederim Very Happy

Noah
Noah

Mesaj tarafından Kanda Yuu Bir Paz Şub. 28, 2010 9:04 am

İstediğim Karakter;Kanda Yuu
Örnk rp;
Antreman salonunda yine bir düzine kütüğü dilimledikten sonra etrafımdakilere baktım.Ne kadar mayışık mayışıklar, sanki zorla getirilmiş gibi antreman yapıyorlardı!?! Tabi buna antreman denirse.Sadece inocencelerini aktifleştirip ortalıkta koşuşturuyor, bazıları inocencelerini zarzor aktifleştirebiliyorlardı. Ben tam Mugeni yeniden aktifleştirecekken arkadan ’heyo yuu’da buradaymış’’ diye bir ses duydum.Seri bir şekilde, hatta normal bir insanın gözüyle göremiyceği bir hızla Mugenin parlayan ucunu Tavşan Herifin boğazına dayadım ‘’bir daha bana ilk adımla hitap ederseen...’’ ‘’ta..tamam sakin ol Kanda!’’diye can havliyle bağırıyordu Tavşan Herif.Bu Tavşan Herif için korkunç bir his olsada ben bir taraftan her zamanki tenponun bıkkınlığını hissediyor, bir taraftanda insanları korkutmanın eğlencesini yaşıyordum. Hayır!Ben manyak falan değilim!Sadece Mugen’i canımdan çok seviyorum , öldürme sanatlarına düşkünüm diyebiliriz ve … evet insanların korktuğunu görmek hoşuma gidiyor.Onun için Moyashiyi sevmiyorum ya! Sürekli bana cevap verip soğuk kanlılığını koruyor.O normal değil… hele karanlık tarafı… Bak bir daha bana ‘’Sen manyak mısın?’’ sorusunu sorarsan senide salam gibi dilimlerim pis-otaku!

Tavşan Herifle beraber benim yemekhaneye doğru yürümeye başladık.Sonra arkamızdan ‘’Yo Lavi ve… Kanda’’ diyen Moyashi’nin sesini duyduk.’’Ooo Alleeen!’’ diyerekten topuklarının üstünde geri döndü.Ben kesinlikle öyle bir sebze için yolumu uzatamıycağımdan yoluma devam ettim.

Yemekhaneye doğru yürümeye devam ederken bir cisime çarptığımı fark ettim.Sonra arkamı döndüm ve tüm sinirimi yüzümde hissetircek şekilde ‘’Ne var!’’ diye cisime baktım.Hıh yeni bir exorcist işte ne olucak.Kız ayağ kalktı ve bayağ korkmuş helde eğile eğile ‘’gomennasai!gomennasai!’’ demeye başladı.Ben sadece ‘’Che!*’’ diyerekten yoluma devam etti.Böyle bir şeyde baş eğicekse neden exorcist olmuştu bu.Exorcist olmak sadece bu adla dolaşmak değildir.Güçlü bir inanışa sahip olmak,en küçüğündende olsa tutunacak bir umut bulambilmektir aynı zamanda exorcist olmak… Hem üstün bir güce sahip olup, hemde bu özelliklere sahip olan birini bulmak çok zordur.Biriyle konuşurken ondan korktuğunu belli etmemek yada yapmacık bir ifadeyle onu tekrar kızdırmak… Ne olursa olsun her zaman her yerde başını dik tutup hedefini şaşırmadan yaşamak zordur… İşte onun için bu kadar özel olmak gerekiyor bir akumayla savaşmak için.Ölümün kenarında hayatta olmak için neden bulabilmek, ölürken bile karşındakine baş gösterip gülümseye bilmek.İşte bu gerçek bir exorcisttir. Akumayla savaşan seçilmiş insanlar…Ben bu kadar derin düşüncelere dalmışken Tavşan Herif, kıza ‘’iyi misiniz hanımefendi?’’diye sordu.Arkamda kalan konuşmaları es geçerek yemekhaneye doğru olan yoluma devam ettim.Her zaman ki gibi soba yiyecek ,laf atan olursa onu rostoya çeviricektim. Moyashi olursa başka tabii!Ona çeşitli işkenceler uygulayarak ölmesini sağlayacaktım. Belki yemekten sonra biraz daha antreman yaparım . Ahh bu yemekhane nerede kaldı… Yürü yürü bitmiyor yol.Hımm ilginç nedense yıllardan beridir ilk defa karnım guruldadı. Bıkkın bir şekilde etrafa bakarak yürümaya devam ettim. Sonra aklına bir soru geldi.Exorcist olmayı seviyor muydum?... Kim bilebilir?

SOOBAA SOOBAA SOOBAA

Diye haykıran karnımı dinliyerekten yemekhaneye doğru yürümeye devam ettim.

*Kandanın ağzıyla çıkardığı o ünlü ses

En son Kanda Yuu tarafından Salı Mart 02, 2010 5:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kanda Yuu
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Aqua Walker Bir Paz Şub. 28, 2010 10:36 am

*o ses che... dir Very Happy

Kabul edildin Very Happy Kanda Yuu ismiyle rpye başşlayabilirsin ^^

Noah
Noah

Mesaj tarafından Yue Rosary Bir Ptsi Mart 01, 2010 10:55 pm

che! ve che..nin arasındaki farkı göremeyen tek kişi ben miyim?! XD Tch da oluyo o ses arada... farklı şekilleri var...ama 'nazar değmesin inşallah tüü tüü tüü' kalıbındaki teyze tükürmesi sesine de benzetiyorum o sesi ben...neyse ehm.

süper olmuş senna-chan~*-* Kanda'yı müthiş anlatmışsın XD senin tekir haklı ekrandaki kandayla sana bakıp aynı kişi sanmakta şlashdşkalshd XD
paragraf ve renklendirme yaparsan tam süper oluceeek *-* bide noktalama işaretlerinden sonra boşluk bıraman ve büyük harf kullanımına dikkat etmen lazım >.< olmazsa olmaz değil ama daha hoş olur XD askhdaşlsd kendimi türkçe hocam gibi hissettim =_= *kendisinden nefret ederim*
Bu arada o pis otaku! kısmına da bittim XDD hep böyle rpler yaz lan süperdi XDD

Hadi hadi daha fazla başvuru >_< *bende gaz veriyim burdan asşdjaşs*
Yue Rosary
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kanda Yuu Bir Salı Mart 02, 2010 6:04 pm

Yue Rosary demiş ki:che! ve che..nin arasındaki farkı göremeyen tek kişi ben miyim?! XD Tch da oluyo o ses arada... farklı şekilleri var...ama 'nazar değmesin inşallah tüü tüü tüü' kalıbındaki teyze tükürmesi sesine de benzetiyorum o sesi ben...neyse ehm.

süper olmuş senna-chan~*-* Kanda'yı müthiş anlatmışsın XD senin tekir haklı ekrandaki kandayla sana bakıp aynı kişi sanmakta şlashdşkalshd XD
paragraf ve renklendirme yaparsan tam süper oluceeek *-* bide noktalama işaretlerinden sonra boşluk bıraman ve büyük harf kullanımına dikkat etmen lazım >.< olmazsa olmaz değil ama daha hoş olur XD askhdaşlsd kendimi türkçe hocam gibi hissettim =_= *kendisinden nefret ederim*
Bu arada o pis otaku! kısmına da bittim XDD hep böyle rpler yaz lan süperdi XDD

Hadi hadi daha fazla başvuru >_< *bende gaz veriyim burdan asşdjaşs*

@ Yue
sende mi kediyle aynısın yağğ TT^TT tamamdır öğretmenim bundan sonra imla hatası yapmamaya çalışırım What a Face *öğrenci mode on* paragrafları yaptım sonraa renklendirmede yaptım *denedim* nasıl imla yanlışlarınıda düzeltsem 100 verir misiniz? *öğrenci mode: yalakalık mode on*

Yaw başkalarıda ana karakter başvurusu yapsın daha süper elemanlar var.Mesela Lavi vaar sonra generaller vaar *lenalee yi elemandan saymamak*
Bekleriz herkezi XD
Kanda Yuu
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Yue Rosary Bir Salı Mart 02, 2010 7:05 pm

İmla hatası deil imla işaretlerinden sonra boşluk bırakmak ohohoynk~XD Zaten bunu da rp puanlaması zart zurt başlıkları açmaya uğraşmamak için dediydim üü.

Evet evet cross da var meselaaağ *_* -benim canım babacığım xD-
Lenalee alınamıycak çünkü silahı bende-MUHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAH *öküz gibi bi gülüşten sonra nefes alamamaktan öksürmeye başlamak* alınsa da exorcist olamıycak yani...ezicez onu...aşsdlahsşdhas XD
bekleriz tabi yağ ;A;
Yue Rosary
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Kanda Yuu Bir Salı Mart 02, 2010 7:10 pm

Lenalee finder olsun Allen, Kanda ve Lavi tarafindan ezilsin. Sonrada küçük bir kesikten giren akuma zehri ile acıklı bir şekilde ölsün *yazık zaten ezikti ölüşü biraz şey olsun... ne olsun ki xD*. Bir kaç gün içinde unutulsun. Mutlu Son
xD nasıl uydurmuşum öğretmenim?Bir kaç chapter içinde başka bir konuya geçilir ve Lenalee konusu kapanır... Böylede bitebilir tabii XP
edit:DGM 192 gelmişşşş O_____o onemangadan okuyabilirsiniz.*şahsen hemen okumaya başlıyorum*
Kanda Yuu
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Yue Rosary Bir Salı Mart 02, 2010 7:19 pm

HOLİ ŞİİİEAT demek istiyorum o zaman O_O 192. chapter mıııı *uçar*
not: süper uydurmuşsun evladım *-*
Yue Rosary
Exorcist
Exorcist

Kullanıcı profilini gör